Akınalbella

FİRMA ADI: Akınal Ayakkabıcılık San. Tic. A.Ş.
MARKA ADI:AkınalBella
FİRMA HAKKINDA:

 

Yaklaşık 200 yıldır deri sektöründe hizmet veren AKINAL A.Ş. ve bu deneyimini 1978 yılından itibaren terlik ve ayakkabı sektöründe kullanmış ve kısa zamanda Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanında tanınan ve güvenilen bir ticari marka olmuştur.

Fabrikamız 40.000 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş olup günlük 100.000 çift üretim kapasitemiz bulunmaktadır. Bünyemizde PU Enjeksiyon, EVA Enjeksiyon, PVC makineleri ve monte üretim tesisimiz bulunmaktadır.

Ürünlerimizi Almanya, Hollanda, Fransa, İtalya, Belçika, Bulgaristan, Yunanistan, Irak, Romanya, Kuveyt, Suudi Arabistan, Azerbaycan, İngiltere, Macaristan, Lübnan’a ihraç ederken geri kalan üretimimizi yurt genelindeki bayilerimiz aracılığı ile birçok büyük mağazalara ve Türkiye’nin en büyük ve prestijli marketlerine göndermekteyiz.

Ayrıca Türkiye’nin önde gelen markalarına fason üretim yapmaktayız.

AKINALBELLA; bay, bayan ve çocuk olmak üzere, 3 kategoride, binlerce terlik çeşidine sahip olan kreasyonu, kendi bünyesindeki Ar-Ge ekibi, İtalyan modacısı ve Uzakdoğu’dan gelen kalıpları ile hazırlamaktadır.

Ürünlerimizi dış ülkelerdeki alıcıları ile buluşturmak adına her yıl birçok Uluslararası fuara katılan firmamız, bu fuarlar aracılığıyla kendisini ve ülkemizi en iyi şekilde tanıtmakta ve ihracat rakamlarını geliştirmektedir.

AKINALBELLA yurtiçinde Aymod, Gapshoes, yurtdışında ise GDS, Riva Del Garda ve Micam fuarlarına her yıl katılmaktadır.

Ayak sağlığına ve şıklığa verdiği önemle, üretimini yaptığı modellerin. Türkiye’nin büyük ve seçkin marketlerinde satışa sunulması ve aranılan bir marka haline gelmesi, tüketicinin sağlığa, şıklığa ve kaliteye verdiği önemin bir ispatıdır.

AKINALBELLA olarak, gerek bizleri bu günlere getiren tüketici ve müşterilerimize, gerekse yıllardır karşılıklı bir dayanışma içerisinde ticari kuruluşlara ve şirketimiz bünyesindeki tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

YERLİ MALI BELGESİ:
BELGELER:Avrupa Birliği Kalite Ödülü,

Capital Dergisi Anadolu Markaları 2.lik Ödülü

ÜYE OLUNAN KURULUŞLAR:Gaziantep Sanayi Odası
SEKTÖR:Ayakkabı
ÜRÜNLER:Ayakkabı,

Terlik,

Sandalet,

Spor ayakkabısı,

Çizme,

Bot vb.

ÜRETİM YERİ:TÜRKİYE (Gaziantep)
FACEBOOK:facebook.com/akinalbella
TWITTER:twitter.com/akinalbella
INSTAGRAM:instagram.com/akinal_bella/
DİĞER SOSYAL AĞLAR:
İNTERNET SİTESİ:www.akinal.com.tr
E-TİCARET SİTESİ:www.terlika.com
E-POSTA ADRESİ:akinal@akinal.com.tr
TELEFON:444 8755
ADRES:2. Organize San. Bölg. 83203 Nolu Cadde No:15 Başpınar / GAZİANTEP
ŞUBELER/BAYİLER: