Adores

FİRMA ADI: Öz Çalışkan Hayvancılık Yem Süt Ltd. Şti.
MARKA ADI:Adores
FİRMA HAKKINDA:

 

Adores Süt ve Süt Ürünleri 1998 yılında Öz Çalışkanlar Şirketler Grubu bünyesinde Mersin ili içinde faaliyetlerine başlamıştır.

Adores Süt, ham madde tedariğini Mersin ili içinde her sabah yerel üreticilerden sağlamaktadır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra zaman geçirmeden +4 °C’ye soğutulan sütler termos kasalı tankerlerle fabrikaya taşınmakta ve sağımdan itibaren 24 saat içinde de ürünlere dönüştürülmektedir.

Üretim şekli olarak pastörizasyonu kullanan firmamız sütün doğalında bulunan vitamin ve minerallerin doğrudan süte geçmesi için gerekli kurallarla üretim gerçekleştirmektedir.

Adores teknolojik alt yapısıyla H.A.C.C.P kurallarına uygun olarak temizlik ve dezenfeksiyon kuralları çerçevesinde yüksek hijyenik alt yapısıyla el değmeden üretim gerçekleştirmektedir.

Tüketicisine kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünler sunmayı kendisine temel hedef edinmiş olan Adores Süt, Kalite Güvence Sistemi Belgesi TS-EN-ISO 9002, Gıda Güvenliği Sistemi Belgesi TSE HACCP 13001, Kalite Sistem Belgesi TSE EN ISO 9001:2000, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi TSE ISO EN 22000 belgelerini alarak hedefine olan inancını ispat etmiştir. Müşteri odaklı bir şirket olan ve kaliteyi her şeyin üzerinde tutan Adores müşterilerinin beklentilerine cevap verebilmek ve her zaman memnuniyet sağlayabilmek için kalite yönetimini sürekli olarak devam ettirmektedir.

YERLİ MALI BELGESİ:
BELGELER:Kalite Güvence Sistemi Belgesi TS-EN-ISO 9002,

Gıda Güvenliği Sistemi Belgesi TSE HACCP 13001,

Kalite Sistem Belgesi TSE EN ISO 9001:2000, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi TSE ISO EN 22000

ÜYE OLUNAN KURULUŞLAR:
SEKTÖR:Gıda
ÜRÜNLER:Süt

Yağlı Yoğurt

Yarım Yağlı Yoğurt

Tereyağı

Kaymak

Ayran

ÜRETİM YERİ:Türkiye (Mersin)
FACEBOOK:facebook.com/AdoresSut
TWITTER:twitter.com/AdoresSut
INSTAGRAM:
DİĞER SOSYAL AĞLAR:
İNTERNET SİTESİ:www.adoressut.com.tr
E-TİCARET SİTESİ:
E-POSTA ADRESİ:info@adoressut.com.tr
 

TELEFON:

0324 234 4381
ADRES:Yalınayak Mh. 1093 Sk. Nu: 8 Toroslar / MERSİN
ŞUBELER/BAYİLER: