Kaanlar

FİRMA ADI: Kaanlar Gıda
MARKA ADI:Kaanlar
FİRMA HAKKINDA:

 

Kaynağında sevgi olan bir başarı öyküsü… Öykümüz 1978 yılında, Osman Kaan tarafından İstanbul Unkapanı’nda kurulan şirketimizle başladı. Geleneklerimizin bize yüklediği sorumlulukla Türk damak tadına en uygun, kaliteli ve doğal ürünler üretme arzumuz doğrultusunda Tekirdağ-Malkara’da günlük 600 litre süt işleyen küçük bir mandırayı bünyemize katarak yola çıktık.

İlk üretimimiz aynı zamanda Kaanlar markasının tüketicisiyle ilk kez buluşması anlamına gelmekteydi. Kapasite arttırımımızla birlikte, ürünlerimizde kullandığımız sütleri çok daha hijyenik ve güvenilir koşullarda üretim tesislerimize aktarmak için köy merkezlerine yaptığımız yatırım projeleri de hızla ilerliyor. Ayrıca Çanakkale’de kurduğumuz yepyeni çiftliğimizi de faaliyete geçirdik.

Kaanlar Çiftlik ile ürünlerimizde kullandığımız sütleri Kaanlar kalitesi ve güvencesi ile üreterek, kullandığı sütü kendisi üreten sayılı markalar arasında yer almış oluyoruz.

Kalitemiz, Türk damak tadına verdiğimiz önem ve tüketicilerimizden aldığımız güç ile geleceğin Kaanlar markasını oluşturmaya devam edeceğiz.

YERLİ MALI BELGESİ:
BELGELER:GİMDES Helal Gıda Sertifikası
ÜYE OLUNAN KURULUŞLAR:
SEKTÖR:Gıda
ÜRÜNLER:Peynir, zeytin
ÜRETİM YERİ:Türkiye (Tekirdağ, Manisa)
FACEBOOK:facebook.com/kaanlarTR
TWITTER:twitter.com/KaanlarTR
INSTAGRAM:instagram.com/kaanlar/
DİĞER SOSYAL AĞLAR:youtube.com/user/SevgiDoluKahvaltilar
İNTERNET SİTESİ:www.kaanlar.com.tr
E-TİCARET SİTESİ:
E-POSTA ADRESİ:kaan@kaanlar.com.tr
TELEFON:0212 437 00 90
ADRES:Genel Merkez: Kocatepe Mh. Mega Center Gıda Merkezi C-12 Blok No: 99 Bayrampaşa / İSTANBUL
ŞUBELER/BAYİLER: