Beyaz Gelincik Moda

FİRMA ADI: Beyaz Gelincik Moda
MARKA ADI:
FİRMA HAKKINDA:

 

Beyaz Gelincik Moda göz alıcı ayrıntılarla her türlü zevke hitap eden, kişiye özel çalışmalarıyla profesyonel hizmet veren; haute couture tarzı, özgün tasarımları, kaliteli malzeme, kusursuz dikiş anlayışıyla şıklığı ve özel olabilmeyi Nezaket Yazıcı Gürbüz imzasıyla sizlere ulaştırıyor.

Gelinliğinizi her yıl yenilenen koleksiyonumuzdan seçebileceğiniz gibi, yerli ve yabancı kataloglarımızdan beğendiğiniz modelleri size özel tasarlayıp beğeninize sunmaktayız.

Tamamı özel ipek organze, ipek şantung saten ve özel olarak hazırlanan teknolojik kumaşlarıyla kendinizi daha özel hissetmenizi sağlayacak.

Tek parça gelinliklerin yine ağırlıklı olarak tercih edildiği koleksiyonda kırık beyaz ve kremin yanında işlemeler ve dantellerle sıra dışı bir çizgiye imza atıyor. İşlemelerde iri taşlar özellikle göze çarparken duvaklar dantelin birlikteliğiyle zengin bir koleksiyona dönüşüyor.

Hazırladığı koleksiyonun yanında senelerdir hizmet verdiği kişiye özel dikim servisiyle de Beyaz Gelincik Moda gelin adaylarına hayallerindeki gelinliği istekleri doğrultusunda diktirebilme olanağı sunuyor. Tamamen size özel olarak sunulan hizmette gelinlik konusunda ihtiyaç duyulabilecek her konuda, makyajınızdan el çiçeğine kadar sizi yönlendiriyor. Beyaz Gelincik Moda kişiye özel abiye çalışmaları ile de farklı tarzlar ortaya koyarak, gelinlerin yanında düğün davetlilerine de Gelinciğin çizgisini yansıtmaya başladı…

YERLİ MALI BELGESİ:
BELGELER:
ÜYE OLUNAN KURULUŞLAR:
SEKTÖR:Tekstil (Giyim)
ÜRÜNLER:Gelinlik, abiye, nişanlık, kostüm
ÜRETİM YERİ:Kocaeli
FACEBOOK:www.facebook.com/avespor.volkan
TWITTER:
INSTAGRAM:
DİĞER SOSYAL AĞLAR:
İNTERNET SİTESİ:
E-TİCARET SİTESİ:
E-POSTA ADRESİ:nezaket-yazici@hotmail.com

gelincikmoda@gmail.com

TELEFON:0262 325 8493

0543 515 1452

ADRES:Ömerağa Mh. İnönü Cd. Nu: 176 Sinal Apt. Kat: 1 (Cumhuriyet Parkı karşısı) KOCAELİ
ŞUBELER/BAYİLER: