Akkayalar Konveyör

FİRMA ADI: Akkayalar Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.
MARKA ADI:Akkayalar Konveyör

Akkayalar Makina

FİRMA HAKKINDA:

 

Firmamız aile kararı ile iki ortaklı olarak 12 Mart 1997 yılında Akkayalar Makine San. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında kurumsal kimliğine kavuşmuş ve konveyör sektöründe yoluna devam etmektedir.

 

Kuruluş amacımız yığın taşıma endüstrisinde kullanılan bantlı-bantsız aktarma ve götürücü olarak tanımlanan konveyör taşıma sistemlerinin ve yedek parçalarını (rulo, tambur, şase vb.) üreterek yurt içi ve yurt dışındaki son kullanıcılara, mühendislik firmalarına ve makine üreticilerine pazarlamaktır.

 

Yönetim anlayışıyla bilinçli ve uzman kadrosuyla üretime uygun teknolojik makine parkı ile yurt içinde ve yurt dışında kaliteyi ön planda tutarak pazar payımızı en üst seviyeye çıkarmak hedefimiz olmuş ve olmaya devam edecektir.

 

Günümüzde Türkiye çapında pazar önderi olan Akkayalar Makina bu alanda uygulama yapan ekipman üreticilerinin önde gelenleriyle, mühendislik firmalarıyla ve son kullanıcı gruplarla ulusal ve uluslararası boyutta çalışmaktadır.

 

Akkayalar Makina yığın taşıma endüstrisinde kullanılan konveyör ekipmanları olan ruloları/makaraları, rulo şaselerini, tamburlarını ürettiği gibi, bunların yedekleri olan rulman yatakları, şaselerin yan ve orta ayakları, bağlantı parçaları, ruloların üzerlerine takılan kauçuk diskler, tambur millerini flanja bağlayan konik sıkmalı pensler gibi diğer yan ekipmanları da bünyesi altında bulunduran bir aksam üreticisidir.

YERLİ MALI BELGESİ: 
BELGELER:ISO 9001:2008

ISO 14001:2004

TSEK

CE

ATEX

Marka Tescil Belgesi

ÜYE OLUNAN KURULUŞLAR:Aktif İş Adamları Derneği
SEKTÖR:Makine ve parçaları
ÜRÜNLER:Konveyör rulosu

Konveyör tamburu

Konveyör şasesi

Seramik kaplamalı konveyör tamburu

Su ve toz sızdırmazlık keçeli konveyör rulosu Konveyör

ÜRETİM YERİ:TÜRKİYE
FACEBOOK:facebook.com/akkayalarkonveyor
TWITTER:twitter.com/akkayalar_tr
INSTAGRAM:instagram.com/akkayalarconveyor/
DİĞER SOSYAL AĞLAR:youtube.com/channel/UCeLnHGA65rLS3FQGfZFO3aQ
İNTERNET SİTESİ:www.akkayalar.com.tr
E-TİCARET SİTESİ: 
E-POSTA ADRESİ:akkayalar@akkayalar.com.tr
TELEFON:0312 354 4045

0312 267 0757

ADRES:1. Organize Sanayi Bölgesi Akhun CD. NU: 4 Sincan / ANKARA
ŞUBELER/BAYİLER: