Çadırsan

FİRMA ADI: Çadırsan A.Ş.
MARKA ADI:Shadow Pergole & Tente Sistemleri
FİRMA HAKKINDA:

 

Tente ve çadır sektöründe 1982 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, kazandığı birikim ve tecrübeyle 2007 yılında Hasanoğlan’da üretim tesisi kurmuştur. Kurulan bu tesis sayesinde yurtiçi ve yurtdışı üretimi hız kazanmıştır. Firmamız çadır ve tente sistemlerini yurtiçi ve yurtdışına, shadow markasının kalitesi ve güvenilirliği altında satışa sunmaktadır. Profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama departmanı, etkili CRM politikası ile en üst seviyede müşteri memnuniyeti elde eden firmamız, bu sayede müşteri portföyünü, devamlı genişletmektedir. Çadırsan tecrübeli ve hızlı satış kanalları ile de müşterilerine kaliteli ürün ve iyi hizmet sunarken, bu anlayışı ve felsefeyi başta Avrupa olmaz üzere dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat yaparak tüm dünyaya göstermektedir. Böylece teknolojiye yaptığı yatırımlar sayesinde modern ve yüksek kaliteli ürünleri ile iç ve dış pazarlarda adından söz ettiren bir firma konumuna gelmiştir.

Çadırsan olarak hedeflerimiz kalitenin devamlılığını sağlamak ve müşterilerimizin memnuniyetini muhafaza etmektir. Müşterilerimizin isteklerini ilke edinerek yaptığımız tüm faaliyetlerden garantili satış ve servis güvencesinin altını çizmekteyiz. Dünde, bugünde, yarında firmamız kaliteli güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vererek sürdürecektir.

YERLİ MALI BELGESİ: 
BELGELER:ISO 9001

TSE

SGS

CE

ÜYE OLUNAN KURULUŞLAR:TUBUD (Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği)

ATO (Ankara Ticaret Odası)

SEKTÖR:Tente

Çadır ve branda

Tarım ve hayvancılık sektörü

ÜRÜNLER:Kafe, restoran, konut ve çeşitli sektörlerdeki işletmelerin açık alan, bahçe üzeri, açılır/kapanır pergole ve tente sistemleri
ÜRETİM YERİ:Türkiye (Ankara)
FACEBOOK:facebook.com/shadowtentesistemleri/
TWITTER:twitter.com/cadirsan
INSTAGRAM:instagram.com/zaxe3d/
DİĞER SOSYAL AĞLAR:youtube.com/channel/UCihZ0v3q85NBY2dwYx87cQg

youtube.com/channel/UCdkvBaEzB9RERTmNwLiX4XA

İNTERNET SİTESİ:www.cadirsan.com

www.shadowtente.com

E-TİCARET SİTESİ: 
E-POSTA ADRESİ:info@cadirsan.com
TELEFON:0312 311 46 10 – 311 47 76
ADRES:OSTİM OSB. 1172. Cd. Nu: 27 OSTİM/ ANKARA
ŞUBELER/BAYİLER: